Şiirler , Bilmeceler , Tekerlemeler ve Parmak Oyunları Kitabı

Ürün Kodu : M080
25,00 TL
20,00 TL %20 İndirimli

Dil Etkinlikleri Kitabı

Her okul öncesi öğretmeninin arşivinde bulunması gereken güzel ve pratik bir kitap.

Dil Etkinlikleri (Şiirler, Bilmeceler, Tekerlemeler, Parmak Oyunları) kitabı, çok kısa, basit ve çocuğun seviyesine uygun olarak Aziz Sivaslıoğlu’nun yayınevimiz için hazırladığı eserlerden seçilerek düzenlenmiştir. Hikâyeyi anlatmaya başlamadan önce çocukları hikâyeye hazırlamak, çocukların dikkatini yoğunlaştırmak gerekmektedir. Öğretmen, Dil Etkinlikleri’ni çocukları hikâyeye hazırlama amacıyla kullanabileceği gibi gün içinde gerçekleştireceği çok farklı etkinliklerde de kullanabilir.

Dil Etkinlikleri (Şiirler, Bilmeceler, Tekerlemeler, Parmak Oyunları) kitabı, çocuğun yaşı, gelişim düzeyi, ilgisi doğrultusunda derlenen şiirler, tekerlemeler, bilmeceler ve parmak oyunları gibi okul öncesinde araç olarak kullanılan konu başlıklarını içermektedir.

Dil Etkinlikleri (Şiirler, Bilmeceler, Tekerlemeler, Parmak Oyunları) kitabı; okul öncesi öğretmenlerine, üniversitelerin çocuk gelişimi ve okul öncesi öğretmenliği bölümünde okuyan öğretmen adaylarına, özel eğitim öğrencilerine, çocuğu ile etkili zaman geçirmek isteyen anne ve babalara iyi bir kaynak olacaktır.

İletişim ve Sipariş:
Tel: Cep: 0532 705 0780 0541 741 80 80
Sabit: 0 212 295 4827