Rubi İle Robo 5-6 Yaş Eğitim Seti

Ürün Kodu : M007
254,63 TL
225,00 TL %12 İndirimli

5-6 Yaş Rubi İle Robo Okul Öncesi Eğitim Seti

Sıralı 8 kitap, çizgi çalışmaları ve aile katılım dosyasından oluşan Rubi ile Robo Eğitim Seti’nde kahramanlar (çocukların çok sevdiği Palyaço Kıkırdak ile Rubi ve Robo adında iki robot), kavramların verilmesinde araç olarak kullanıldı. Rubi ile Robo Eğitim Seti, 48 ay ve üstü çocukların motor, bilişsel, sosyal, duygusal, öz bakım ve dil gelişimlerinidestekleyecek “kaliteli ve güvenilir” bir eğitim materyalidir. Set, çocuklarda merak duygusunu uyandıracak, düşünmelerini sağlayacak, programda yer alan kazanım ve göstergeleri destekleyecek şekilde hazırlandı. Ayrıca yakından uzağa, basitten karmaşığa, kolaydan zora doğru çocuk merkezli
olarak planlandı. Öğretmenin, çocukların bireysel farklılıklarını değerlendirerek yönergeleri artırıp azaltmasına uygun olacak şekilde sayfa görselleri tasarlandı.
*Rubi ile Robo 1-8 (sıralı 8 ayrı kitap, spiralli, 40-48 sayfa, 22x28 cm, 110 g)
*Rubi ile Robo Aile Katılım Dosyası (120 sayfa, 22x28 cm, 110 g)
*Belirli Gün ve Haftalarla Çizgi Çalışması (40 sayfa, 22x28 cm, 110 g, spiralli)

Hazırlayan: Devrim Özer

Her kitapta çalışma sayfalarını destekleyen ve etkinlikleri eğlenceli hâle getirmek amacıyla hazırlanan çıkartma sayfaları bulunmaktadır. Ayrıca belirli günleri destekleyenyaka kartı çıkartmaları mevcuttur. Rubi ile Robo Eğitim Seti’nde kavramlarla (renk, şekil, sayı, zıt, mekânda konum, yön, zaman, miktar vb.) ilgili çalışmalar, değerler, merak serüveni, simetri, grafik, örüntü, neler neler öğreniyorum, fen / deney etkinlikleri, meslek tanıtımları, sosyal beceri gelişimi, öz bakım becerileri, dikkat geliştirici etkinlikler, eksik pazılı tamamlama ve labirent çalışmaları, sesle ilgili etkinlikler, davranış geliştirme çalışmaları, belirli gün ve haftalarla ilgili çizgi çalışmaları, mandala ve yaratıcılık gibi etkinliklere yer verildi.

20 ve üzeri siparişlerde sınıflar için promosyon ve destek ürünler içeren öğretmen seti verilecektir. 

Günlük ve Aylık Planlarını İndirmek İçin Tıklayınız

rubi ile robo eğitim seti

 

robi ile robo