Klikko Zeka ve Beceri Oyunu 350 Parça

Ürün Kodu : HOB27


KLİKKO ZEKA ve BECERİ OYUNCAK SETİ
Orjinal Kutuludur. Eksik Parçalı Ürünlerle Karıştırmayınız. 350 Parça. Ücretsiz Kargo. Bu ürünle alacağınız diğer ürünlerde de kargo ücretsiz olmaktadır.  3 Yaş ve Üzeri Çocuklar İçin Uygundur.
Dünya çapında bir eğitici oyuncak. Sınırsız şekillerle, çocuklarda mekanik becerilerini geliştiren başarılı bir lego oyuncağı.
Bir çok farklı şekillerde ve farklı işlevleri olan parçaları bir arada ve uyum içinde kullanmaya çalışmak çocukların mekanik,statik ve denge kabiliyetlerini inanılmaz geliştiriyor. 
Bunun yanında el-göz koordinasyonu, parça bütün ilişkisi, sebep sonuç ilişkisi , makro ve mikro motor kaslarının gelişimi , konsantrasyon, yetilerinin gelişimi için de mükkemmel bir eğitim materyalidir.
Kutudaki parça sayısının çokluğu da ayrıca bir avantaj, çocuğunuz kocaman bir robot veya kamyon üretirken veya kendisine büyükçe bir ev inşa ederken malzeme eksikliği nedeniyle hayal kırıklığına uğramayacaktır. 

NOT:Ürün 350 parçadır. Bu ürünün bazı versiyonları daha fazla parçalı olup,kutu içinde sadece kutu üzerinde görülen parçalar vardır.