Okul Öncesi Portfolyom

Ürün Kodu : M066
37,04 TL
23,00 TL %38 İndirimli

Okul Öncesi Portfolyom Dosyası  

Okul Öncesi Portfolyom’da çocuğu tanıma ve değerlendirmede kullanılacak tüm form araçları kullanılmıştır. Bunlar;
* Çocuk ve aile ile ilgili bilgiler
* Çocuk ve Aile Tanıma Formu
* Çocukların yaş gruplarına göre gelişim özellikleri (bilişsel, dil, motor, sosyal ve duygusal gelişim, öz bakım becerileri)
* Ev Ziyareti Gözlem Formu
* Gelişim Gözlem Formu
* Gelişim Raporu
* Boy ve Kilo Takip Çizelgesi
* Anekdotlar
* Standart testler
* Öğretmenin çocukla ilgili kısa ve uzun vadeli planları
* Fotoğraflar
* Sanat çalışmaları
* Sorduğu sorular ve verdiği ilginç cevaplar
* Projeler vb.dir.

4); font-family: " open="" sans",="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;="" text-align:="" center;"="">
neva;"> Gelişim Dosyası (Portfolyo) hazırlanmasını zorunlu kılmaktadır.

“Öğretmen, eğitim döneminin başından itibaren her çocuk için bir ‘Gelişim Dosyası’ (Portfolyo) oluşturarak çocukların yaptığı bütün çalışmalar içinden çocuklarla birlikte seçtiklerini, ailelerden gelen mektup gibi belgeleri ve çocukların gelişim gözlem formları ile gelişim raporlarını bu dosyalarda biriktirmelidir. Eğitim dönemlerinin sonunda aileler okula davet edilerek “Gelişim Dosyası Paylaşım Günü” düzenlenmelidir. Çocukların bu güne katılan aile bireyleriyle kendi gelişim dosyalarındaki çalışmalarını paylaşmaları için rehberlik edilmelidir.”(2013 Okul Öncesi Eğitim Programı, s.54)
Öğretmenin, “eğitim-öğretim yılı sonunda ailelerle paylaşılacak olan çalışmaları her ay çocuklarla birlikte seçmesi” ve bunları “Gelişim Dosyası’nda (Portfolyo) biriktirmesi” ihtiyacını karşılamak için Mavi Yunus Okul Öncesi, “Okul Öncesi Portfolyom”u hizmetinize sundu.
Okul Öncesi Portfolyom, tüm bunların yanı sıra, dolu dolu içeriği ile eğitimciyi yormadan, çocuğu zorlamadan, çocuğa değerlendirildiği hissi vermeden zevkle oluşturulacak bir portfolyo dosyasıdır. 
Okul öncesi çocuklarımız için mutlaka ihtiyaç duyulan bu ürün, kullanım kolaylığı açısından perforajlı olarak hazırlanmıştır.

İletişim ve Sipariş:
Tel: Cep: 0532 705 0780  -  0541 741 8080 
Sabit: 0 212 295 4827