Mavi Yunus Okul Öncesi Drama Seti 126 Kart

Ürün Kodu : m071
100,00 TL

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE DRAMA SETİ ÇOCUKLAR İÇİN ÜRÜNLER

1. Okul Öncesi Eğitimde Drama “Sosyal – Duygusal Gelişim” Çocuklar İçin Bireysel Etkinlik Kitabı (96 sayfa, 22x28 cm, 110 g)
2. Okul Öncesi Eğitimde Drama “Sosyal – Duygusal Gelişim” Aile Katılım Etkinlik Kitabı (112 sayfa, 22x28 cm, 110 g) 
3. Etkinlik Kartları (126 adet) (9x9 cm boyutlarında, 220 g, selefon kaplı)

Okul öncesi eğitimde drama etkinlikleri, çocuğun duygularını rahatça ifade etmesine, kendini tanımasına, duygularını başkaları ile paylaşmasına ve başkalarının duygularını anlamasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca çocuklara duygusal rahatlama ve eleştirel olmayan bir ortamda sosyal becerilerini geliştirme fırsatı sunmakta ve grup ortamında gerçekleştirildiği için sosyalleşmeyi sağlamaktadır. Çocuklara oyun yoluyla yaparak yaşayarak öğrenme fırsatları sunulmasını sağlayan okul öncesi eğitimde drama etkinlikleri, çocukların ileri yaşlarında toplum içindeki rollerini kazanmalarını ve topluma uyumlu bireyler olmalarını destekleyecektir.

48 ay ve üstü çocuklarının sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek amacıyla hazırlanan OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE DRAMA “SOSYAL – DUYGUSAL GELİŞİM” SETİ, çocuk eğitimiyle ve eğitimde dramayla ilgilenen tüm öğrencilere, eğitimcilere ve anne babalara rehber olabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Hazırlayanlar: Prof.Dr. Esra ÖMEROĞLU, Yrd.Doç.Dr. Şehnaz Yayla CEYLAN