Kırmızı Balık 5-6 Yaş Eğitim Seti

Ürün Kodu : M004
203,70 TL
95,00 TL %53 İndirimli

5-6 Yaş Kırmızı Balık Okul Öncesi Eğitim Seti

Setin İçeriği:
Kırmızı Balık 1-8 (sıralı 8 ayrı kitap, spiralli, 40-48 sayfa, 21x30,5 cm, 110 g)

Ailemle Etkinliklerim - Aile Katılım Dosyası (31 fasikül, 124 sayfa, 21x30,5cm, 100 g)
İşitsel Dikkat Kitabı (Spiralli, 24 sayfa, 20x25 cm, 100 g)
Portfolyo Dosyası
Kişisel Bilgi ve Kazanım Değerlendirme Dosyası
Silinebilir Sayfa
Gelişim Raporu ve Dosyası, Başarı Belgesi

Hazırlayan: Devrim Özer – Zeliha Güneş Demir
Okul öncesi geleceğe hazırlıktır. Çocuklarımızı geleceğe doğru ve nitelikli hazırlayabilmek için size Kırmızı Balık Eğitim Seti gerekli…
Kırmızı Balık Eğitim Seti, MEB Okul Öncesi Eğitimi Programı ve 48 ay ve üstü çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak basitten zora doğru hazırlandı. Etkinlikler, kazanım ve göstergeleri destekleyecek şekilde, çocuk merkezli olarak planlandı.
Kırmızı Balık Eğitim Seti, sıralı 8 kitap, işitsel dikkat kitabı ve aile katılım dosyasından oluşmaktadır. Eylül ayının okula uyum süreci olması, haziran ayında da çocukların daha çok açık hava etkinliklerinden yararlanması dikkate alındığından bu aylara ait kitap hazırlanmadı. Ancak ekim ve mayıs aylarına ait kitapların sayfa sayıları diğer aylara göre daha fazla tutuldu. Bu nedenle 1 ve 8. kitaplar 48 sayfa, diğer aylara ait kitaplar ise 40 sayfa olarak planlandı.

Kırmızı Balık Eğitim Seti’inde dikkat ve hafıza çalışmaları, grafik çalışmaları, labirent çalışmaları, problem çözme ve tahmin çalışmaları, yaratıcılık, simetri, programda yer alan temel kavramlar, fonolojik duyarlılık (sesleri hissetme, ayırt etme vb.), nefes, ses ve攠瑲楩≴⁩桭斠槧条桬琱㵟≭㑡㉬㥡≲‱猬爠捧㷶≲桳瑥瑬瀠獡㩬⽧⼱眠矧睡⹬漱湟捭敡潬歡畲氱漬渠捤敩獮楬⹥捭潥洬⼠摫潯獮祵慟⽭祡甬欠泶敹浫旼⼠㋧晡慬挱たㅭ晡ㅬ㝡㡲㠱㐬㚠慳ㅯ㙳㑹ち㡬㜠㑤㕵べ敧㕵㝳㝡捬㤠㡢扥㕣⹥灲湩朠≧⁥獬瑩祟汴敩㵲≭扥漠磧ⵡ獬椱穟業湡杬㩡⁲戱漬爠摤敥爟ⵥ扲潬硥㭲†扥漟物摴敩牭㩩‬゠灢硥㭬⁩癲敬物琠楧揼慮汬ⵥ慲氠楶来渠㩨⁡浦楴摡摬污敲㬬†浯慫硵⵭睡椠摹瑡桺㩭⁡ㄠてち╲㭫‱桮敤楡杬栱琟㨱‬愠畫瑡潬㭥≭†睫極摬瑬桡㵮≭㝡㜬㞠≥㹬㰠⽧烶㹺 koordinasyonu çalışmaları ile öz bakım becerilerini geliştirme çalışmalarına yer verildi. Ayrıca her kitabın arkasında belirli gün ve haftalarla ilgili etkinlik sayfasına yer verildi.

20 ve üzeri alımlarda sınıflar için promosyon hediyeler ve destek ürünleri verilecektir. 

Günlük ve Aylık Planlarını İndirmek İçin Tıklayınız

kırmızı balık eğitim seti

Kırmızı balık eğitim s������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������
      
    </div>
    
    <div class=