İngilizce Çalışma Yaprakları 4.Sınıf

Ürün Kodu : kz53


iNGİLİZCE ÇALIŞMA YAPRAKLARI 4.SINIF

KARACA Çalışma Yaprakları, ilkokul 4. sınıf İngilizce ders programının ölçme değerlendirme anlayışına ve ders programında yer alan kazanımlara birebir uygun olarak öğrenci merkezli ve yapılandırıcı bir yaklaşımla hazırlandı. Her çalışma kitapçığı, koparılabilir özellikte olup 30 çalışma yaprağı içermektedir.

İngilizce dersi için hazırlanan her çalışma yaprağında, o dersle ilgili program dikkate alınarak, önce çoktan seçmeli sorulara, daha sonra doğru yanlış, boşluk doldurma, eşleştirme, kavram haritası doldurma, bulmaca vb. çeşitli ölçme değerlendirme tekniklerine yer verildi.

KARACA Çalışma Yaprakları - İngilizce 4ün ölçülebilir ve değerlendirilebilir çalışmaları için yanıt anahtarı da oluşturuldu.

KARACA Çalışma Yaprakları - İngilizce 4isteyen velilerin çocuklarının çalışmalarını görmesi amacıyla hafta sonlarında ev çalışması şeklinde de kullanılabilir özellikle düzenlendi. Bu nedenle çalışma yapraklarında veli imza yeri de açıldı.KARACA Çalışma Yaprakları 80 g kâğıda 4 renk baskılıdır. Baskılı paket içinde satışa sunulmuştur.

Sayfa Sayısı: 64 Sayfa Boyut: 19,5x27,5 cm