İlkokul Matematik Soru Bankası 4.Sınıf

Ürün Kodu : KZ62


İlkokulların 4. sınıf öğrencilerine yönelik olan KOZA Fasikül Fasikül Soru Bankası Matematik 4 kitabı öğretmen ve öğrencilere kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla fasiküller hâlinde hazırlanmıştır. Fasikül sayıları ve fasiküllerin sayfa sayıları, ünitelerin yüzdelik dilimlerine ve programdaki ders saatlerine göre ayarlanmıştır.

Alanında uzman eğitimciler tarafından özenle hazırlanan, editörlerce denetimden geçen sorular, eğlenceli, zevkli ve bol görsellidir. Çoktan seçmeli olarak hazırlanan soruların tamamı özgün olup sorularda boşluk doldurma, tanılayıcı dallanmış ağaç, kavram haritaları, eşleştirme, doğru - yanlış, yapılandırılmış grid gibi farklı ölçme değerlendirme tekniklerinden yararlanılmıştır. Sorular öğrencilerin düşünme, yorumlama ve sonuca ulaşma becerilerini geliştirecek, ilgi ve dikkatini çekecek niteliktedir.

11 fasikülden oluşan bu kitapta, 4. sınıf Matematik dersinin kazanımlarına yönelik 47 bölüm ve genel değerlendirme testinde toplam 735 özgün soru ile yanıt anahtarları yer almaktadır.  

 

Sayfa Sayısı: 168 Sayfa  Boyut : 19,5x27,5 cm