İlkokul Konuşturan Boyama Seti

Ürün Kodu : KZ84
69,44 TL
62,50 TL %10 İndirimli

Konuşturan Boyama Kitapları Seti, 10 kitaptan oluşmakta olup okul öncesi eğitimde kullanılmak üzere; farklı, alanda örneği olmayan, boyama kitabına karşı çıkan öğretmenlerin bile beğeneceğini düşündüğümüz kitaplar tarzında,yönergeli ve yaratıcılığı  destekleyen biçimde hazırlandı...

Bazı konuşturan Boyama Kitapları, çocukların farklı düşünmelerini, problem çözmelerini ve bu probleme kendilerince çözüm bulabilmelerini sağlamak amacıyla yönergeli sorularla desteklendi. Aile ve eğitimci, çocuk boyama yaparken onların bireysel farklılıklarını göz önüne alarak bu soruları artıracağı gibi onları yönlendirecek yardımlarda da bulunabilir. Çocukların verdikleri cevapları boyama sayfalarının arkasına not edebilir.

Konuşturan Boyama Kitapları, çocuğun kitapla tanışmasına, kas gelişiminin desteklenmesine, nesneleri tanımasına, hoş ve eğlenceli zaman geçirmesine, deşarj olmasına katkı sağlayabileceği gibi duygusal olarak deşarj olmalarında da etkilidir. Kitaplarda örnekli boyama sayfaları bulunmamakta, çocukların hayal güçlerini kısıtlayan çizimleri içermemektedir. Konuşturan Boyama Kitapları Seti’nde şu kitaplar yer almaktadır:

1. Bulalım Sayalım Boyayalım

2. Güncel Boyama

3. Konulu Boyama

4. Boyama ve Eğitim Kitabı

5. Eğlenceli Boyama

6. Oyun Bahçesi Boyama

7. Neşeli Boyama

8. Cıvıl Cıvıl Boyama

9. Boyama Dünyası

10. Kolay Boyama

19,5x27,5 cm ebatlarında 32-160 sayfa arasında değişik 10 boyama kitabı