İlkokul 4.Sınıf İngilizce Soru Bankası

Ürün Kodu : KZ59


İlkokulların 4. sınıf öğrencilerine yönelik olan KARACA Fasikül Fasikül Soru Bankası İngilizce 4 kitabı öğretmen ve öğrencilere kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla fasiküller hâlinde hazırlanmıştır. Fasikül sayıları ve fasiküllerin sayfa sayıları, ünitelerin yüzdelik dilimlerine ve programdaki ders saatlerine göre ayarlanmıştır.

Öğrenmede bireysel farklılıkları dikkate alan, bireyin kendine özgü özelliklerini ön plana çıkaran, öğretim yöntem ve tekniklerinin mümkün olduğunca çeşitlendirilmesi gerektiği düşüncesiyle araştırmaya-sorgulamaya dayalı öğrenme yaklaşımını temel alan bir anlayışla uzman eğitimciler tarafından özenle hazırlanmıştır. Öğrencilerin düşünme, yorumlama ve sonuca ulaşma becerilerini geliştirecek sorulara yer verilmiştir. Sorular, farklı ölçme ve değerlendirme teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış olup eğlenceli, zevkli ve bol görsellidir; öğrencilerin ilgi ve dikkatini çekecek niteliktedir.

11 fasikülden oluşan bu kitapta, 4. sınıf İngilizce dersinin kazanımlarına yönelik 75 bölüm ve genel değerlendirme testinde toplam 1150 özgün soru ile yanıt anahtarları yer almaktadır.  

 

Sayfa Sayısı: 168 Sayfa Boyut: 19,5x27,5 cm