Hikaye Oluşturma Oyunu Kartları (Hayal Ürünü)

Ürün Kodu : BAL.2
41,67 TL
35,00 TL %16 İndirimli

Çocuklar İçin Hayal Ürünü Hikaye-Öykü Oluşturma Kartları

64 Kart. 15cmX10cm Ebatlarında. Kartlardaki resimler hikaye oluşturmaya müsait olacak şekilde seçilip dizayn edilmiştir. KARGO BEDAVA

Hazırlayan: Ok. Önc.Öğrt. Meltem Yanıkoğlu Ayaz

Kartlarla Hikaye Oluşturma Oyunu Nasıl Oynanır?

Üzerinde farklı resimler yer alan 64 adet kart ile sonsuz hikâyeler yaratın!

Kutudan çekeceğiniz 5 adet kartı birbiri ile ilişkilendirerek bir hikâye oluşturun. Dilerseniz 5 kartı oyun başında çekin, dilerseniz 1 kart çekip hikâyenize giriş yaptıktan sonra sıradaki oyuncu kartını çekip hikâyesine başlasın. Sıra tekrar size geldiğinde bir kart daha çekip hikâyenizi geliştirin, eğlenceyi artırın! Hikâyeniz anlamlı ya da mantıklı olmak zorunda değil!Zaten eğlencesi de burada.

Kişi sayısı fazla ise, kartlar gruplar oluşturularak da oynanabilir. Örneğin 15 kişilik bir topluluk, beşer kişilik gruplara ayrılır. Her oyuncu bir kart çeker ve çekilen 5 karttan bir hikâye oluştururlar. Oyunumuzda yaş ve kişi sınırı yoktur, tek sınır hayal gücünüz! Oyunumuz ailece, sınıf ortamında ve arkadaşlar arasında keyifle oynanabilir. Ne de olsa herkesin anlatacak bir hikâyesi vardır. Oyunumuz, hayal gücünü ve ifade edici dil becerilerini geliştirmek, hoşça vakit geçirmek üzerine tasarlanmış olup, kaybedeni yoktur.

En çok eğlenen ve eğlendiren kazanır!

İyi eğlenceler.

Whatsapp İletişim ve Sipariş: Tel: Cep: 0532 705 0780 Sabit: 0 212 295 4827 (Mesai saatleri içinde arayınız)