Hayallerimle Oynuyorum (Taç-Kukla-Maske) Dosyası

Ürün Kodu : M061
50,93 TL
50,00 TL %2 İndirimliHayallerimle Oynuyorum (Taç-Kukla-Maske) Dosyası

25x34 cm boyutlarında
190 g Bristol
96 sayfa
​Spiralli

Okul öncesi eğitiminde sanat çalışmaları, hikâye anlatımı, serbest zaman etkinlikleri, özel gün gösterileri, oyun ve drama, yılsonu etkinlikleri gibi farklı amaçlarla yaygın bir şekilde taçlar, kuklalar ve maskeler kullanılmaktadır.

 Çocukların yaşları, gelişim düzeyleri, ilgi alanları dikkate alınarak hazırlandı.

Çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecek şekilde artık materyallerle özgürce süsleme yapabilecekleri etkinliklere yer verildi.

Çalışmalar örnek olarak süslendi ancak bu örnekler çocukların yaratıcıklarını ve hayal güçlerini kısıtlamamak için çalışma sayfalarına konmadı.

Görsellerin çocukların sempati duyabileceği, beğeneceği, estetik özelikleri de olan nesnelerden seçilmesine özen gösterildi.

Çocukların dil gelişimine, kendilerini ifade etmelerine yardımcı olacak şekilde planlandı.

Dosyada on üçer adet hepsi orijinal, çok farklı, birbirinin taklidi olmayan kukla, maske ve taç örneği bulunmaktadır. Hemen hemen tüm kukla çeşitlerine (kese kâğıdı kukla, el kuklası, parmak kukla, çomak kukla, ipli kukla vb.) yer verildi. Maskeler çocukların yüz ölçülerine uygundur. Taçlar, belirli gün ve haftalar, araç olarak kullanılan konular ve kavramlar temel alınarak hazırlandı.
Belirli gün ve haftalar, araç olarak kullanılan konular ve kavramlar temel alınarak hazırlanan yepyeni bir faaliyet dosyası… 

İletişim ve Sipariş:

Tel: Cep: 0532 705 0780    0541 741 8080

Sabit: 0 212 295 4827