Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


35,00 TL % 22 27,00 TL
Ücretsiz Kargo
85,00 TL % 17 70,00 TL
40,00 TL % 17 33,00 TL
Hızlı Kargo
50,00 TL % 24 38,00 TL
Hızlı Kargo
32,40 TL % 32 21,97 TL
Hızlı Kargo
58,00 TL % 17 48,00 TL
Hızlı Kargo
35,00 TL % 19 28,00 TL
Hızlı Kargo

KATEGORİDE ÇOK SATANLAREğitici Oyuncaklar

Eğitici Oyuncaklar

Çocukların zeka gelişimleri açısından eğitici oyuncaklar büyük öneme sahiptir. Dikkati arttıran ve konsantrasyon sağlayan bu oyuncakların, farklı çeşitlerde yer aldıkları da görülebilmektedir. Çocukların kendilerine en uygun olan ve ynamaktan zevk alabilecekleri türden oyuncağa erişmesi de mümkün hale getirilmiştir. Çocukların ilgi alanlarına göre eğitici oyuncaklarda yer alan bir oyuncak tercih edilebilecek ve hem eğlenceli vakit geçirmek hem de eğitimin sağlanması amaçlanmış olacaktır. Eğitici oyuncaklar arasında yer alan kinetik kumların, çocukların hayal güçlerini de geliştirdiği görülebilmektedir. Farklı hayal gücü ile oluşturulmuş olan maketler sayesinde, yeniden kurulum da saülanabilecek ve çocuğun parmak gelişimine de yardımcı olabilecektir.

5 yaş Eğitici Oyuncaklar

Eğitici oyuncakların genel olarak çocukların yaşına göre değişiklik gösterdiği görülebilmektedir. Çocuklar için oluşturulmuş olan akıllı kartlar ile birlikte görsel gelişimin de tamamlanması sağlanabilecektir. Çocuğun gösterilen resim ile birlikte nesnenin eşleşimini sağlaması, nesnelerin genel olarak tanımını da kolaylaştırabilecektir. Aynı şekilde eğitici oyuncaklar bölümünde yer alan arkeolojik kazı oyuncağı da, kazıya meraklı olan çocukların el- göz koordinasyonunu geliştirecek ve sabırlı olmalarına da yardımcı olabilecektir. Çocukların bu oyuncaklar ile birlikte sadece eğlenmeleri değil; öğrenmeleri de amaçlanmıştır.

Okul Öncesi Eğitici Oyuncaklar

Eğitici oyuncaklar çocukların ilgi alanlarına uygun bir tür ile seçilebilecektir. Ebeveynlerin dikkat etmeleri gereken asıl konu, kitabın seçilirken çocuğun yaşına uygun bir seçim yapılmasıdır. Sonrasında çocuğun asıl ilgi alanlarına göre farklı seviyede bir eğitici oyuncak tercih edilebilecektir. Ebeveynlerin de bu eğitici oyuncaklar oynanırken, çocuğun yanında olması ve onu teşviklemesi, çocuk için daha fazla avantaj sağlayabilecektir. Ayrıca bireysel oyunların yanı sıra grup oyunlarının da olması, iki veya daha fazla çocuğa sahip olan ebeveynlerin tercih edebilecekleri farklı kategorilerde yer alan eğitici oyuncaklar arasında olabilecektir.