Cincanla Zeka Geliştiren Akıl Oyunları 2. Sınıf

Ürün Kodu : KZ18
15,00 TL
13,00 TL %13 İndirimli

Cin Can’la Eğlenerek Öğrenme Zamanı 2. Sınıf - Zekâ Geliştiren Akıl Oyunları 

Eğlenceli Bir Matematik Deneyimi

Zekâ Geliştiren Akıl Oyunları - Cin Can’la Eğlenerek Öğrenme Zamanı 2, çocuklara matematik sevgisini kazandıracak, hem eğlenmelerini hem de başarılı olmalarını sağlayacak bir kitap… Bu kitap, bir ders kitabı veya ders programını takip eden bir kaynak kitap olarak değil çocuklarımızın matematiğe ilgi duymasını, onu sevmesini sağlamak amacıyla hazırlandı. Kitapta sadece eğlenceli matematik oyunlarına, bilmece, bulmaca, zekâ oyunları, sayı ve şifre çözme oyunları, yaratıcı düşünce etkinlikleri, deney, yarışma gibi etkinliklere yer verildi. Her çocukta olan matematik zekânın ortaya çıkarılması ve geliştirilmesine özen gösterildi. Çünkü matematik, eğlenmeye, oynamaya, yarışmaya ve zevkle vakit geçirmeye en uygun derstir.
Öğrenciler, Zekâ Geliştiren Akıl Oyunları - Cin Can’la Eğlenerek Öğrenme Zamanı 2’deki etkinlikleri tek başlarına yapabilecekleri gibi birkaç kişi birlikte oyun – yarışma havası içinde de gerçekleştirebilirler.
Cin Can’la Eğlenerek Öğrenme Zamanı 2 kitabını kullanan öğretmen;ders konularını işlerken bu farklı ve eğlenceli etkinliklerden yararlanabilir; öğrencilerin ilgisini derse çekebilir, onların öğrendikleri bilgileri kullanabilmesine olanak tanır, performans ve zekâlarının gelişmesini destekler, serbest etkinlikler saatlerini değerlendirecekleri güzel bir kaynak kitaba sahip olur.
Sipariş vermekte zorlananlar için Tel:  Cep: 0532 705 0780 - 0541 741 8080