Cadı Kazanı Oyunu /f/ Sesi Alıştırmaları

Marka :
Ürün Kodu : DLG119804


Cadı Kazanı Oyunu /f/ Sesi Alıştırmaları

Cadı mutfağında işler ters gitmektedir. Cadı, çorbasının tarifini unutmuş; karga ise malzemeleri çalmıştır. Cadıya yardımcı olmamız gerekmektedir.

Bu oyun, Artikülasyon ve Fonolojik Bozukluk Terapisi için /f/ sesi alıştırmalarını içerir ve CADI KAZANI Kafiyeler, Heceler, Sesler Oyunu ile birlikte kullanılır.

Toplam 55 karttan oluşan bu oyun /f/ sesi konusunda artikülasyon bozukluğu olan bireylere artikülasyon terapisi yapmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu kartlardan 30 tanesi /f/ sesi içeren görsellerden oluşmaktadır ve bu kartlarda /f/ sesi, sözcük başında, ortasında ve sonunda yer almaktadır. Ayrıca oyunun içerisinde 22 tane metin kartı (Cadı Kartı) bulunmaktadır. /f/ sesi metin kartları yardımıyla, ses, hece, sözcük, cümle ve metin boyutlarında çalışmalar yapılabilir. Zorluk derecesi bireyin ihtiyacına göre uyarlanabilir ve zamanla yükseltilebilir. Cümle kartlarıyla oynama seviyesine gelen bireyler için birçok örnekli alıştırma mevcuttur. Oyunun içinde Karga Kiki ile kafiye oluşturma, kelime türetme ve komik tekerleme söyleme gibi eğlenceli alıştırmalar yer almaktadır.

Hedefler

55 adet Resim Kartı ve Cadı Kartı ile 3 adet kullanma kılavuzu kartı

Yaş

5-99 Yaş 

Oyuncu Sayısı

2-4 Oyuncu 

İçindekiler

55 adet Resim Kartı ve Cadı Kartı ile 3 adet kullanma kılavuzu kartı