Beckman Profesyonel Oral Probe (B-POP)

Marka :
Ürün Kodu : DLG2021cf33-82b0-3088-d3aa-4b6dc2f3dca1


Beckman Profesyonel Oral Probe (B-POP)

Oral motor değerlendirme ve terapi konusunda uluslararası bir tanınırlığı olan Debra Beckman MS, CCC-CLP tarafından geliştirilmiştir. Beckman Profesyonel Oral Probeä oral motor değerlendirme ve terapi için kullanılan iki uçtan oluşmaktadır. Farklı duyusal girdi sunabilmek için bir ucunda “şekerli noktalar” diğer ucunda da “dondurma kıvrımları” deseni ile tasarlanmıştır. İki ucu da hem kıvam uygunluğuna sahip hem de dil hareketlerini aktive edebilmek için dil ve diş eti arasına sığacak şekilde konik olarak geliştirilmiştir. Kırılmayı engellemek için tek parça halinde üretilen B-POPä hem dayanıklı hem de esnek yapısıyla ağız içindeki yumuşak dokuların hareket ettirilmesi için çok uygundur. Hafif, taşınabilir ve temizlenmesi kolaydır.

 

*Bir terapist tarafından terapistler için geliştirilmiştir.

 

*Hem yenidoğan hem de yetişkinlerde kullanıma uygun ebatlardadır.

ABD’de yapılmıştır, FDA tarafından onaylıdır. Kurşun, ftalat, PVC, BPA ya da lateks içermez.

 

Temizlenmesi: Hafif bir sabunla her kullanımdan önce ve sonra yıkayınız. İyice durulayınız. Her zaman aşınma ya da bozulma olup olmadığını kontrol ediniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Daha sağlıklı bir kullanım için her çocuğun kendi B-POP olması tavsiye edilir.

Dikkat: Bu terapi aracı, terapistler ya da terapistlerden eğitim alan anne-babalar tarafından kullanılabilir. Oyuncak DEĞİLDİR ve çiğneme aracı olarak geliştirilmemiştir. Sürekli gözetim altında kullanılması şarttır. Her ne kadar sağlam olsa da hiçbir araç kırılmaz değildir. Aşınma ve bozulma görüldüğünde yenisi ile değiştirilmelidir.