Bak Ben Neler Yaptım - Taç Yapım Kitabı

Ürün Kodu : M11
40,00 TL

Okul öncesi için hazırlanan alandaki ilk / tek taçlar dosyası

Bak Ben Neler Yaptım / Taçlar dosyamız belirli gün ve haftaları, araç olarak kullanılan konuları, kavramları temel alarak hazırlanmıştır. 20 adet taç bulunmaktadır.

Taçlar, çocukların takmaktan çok hoşlandıkları vegün içindeki tüm etkinliklerde eğitim aracı olarak kullanabilecekleri aksesuarlardır.

Bak Ben Neler Yaptım / Taçlar dosyamızda bulunan taçlar, Türkçe, oyun, drama ve s anat etkinliklerinde hazır hâliyle kullanılabilir. Ancak çocuklar, taçları artık materyallerle süslemekten de çok büyük zevk alırlar.

Taçlar, okul öncesi eğitimi desteklemek amacıyla, belirli gün ve haftalar, araç edinilen temalar ve kavramlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu nedenle özel gün gösterileri, yılsonu vb. farklıamaçlarla gerçekleştirilen farklı etkinliklerde de kullanılır.

Taçlar, çocukların kafa ölçülerine göre eklenilecek karton şeritler veya ip gibi materyallerle tamamlanmalıdır.

Bak Ben Neler Yaptım / Taçlar , okul öncesi öğrencilerinin yanı sıra Kız Meslek Liselerinde okuyan Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerine, öğretmen adaylarına, özel eğitim kurumlarına, ilköğretim okullarının görsel sanat derslerine, çeşitli proje çalışmalarında öğrenci ve öğretmenlere kaynak olabilecek bir ürün grubudur.

Hazırlayan: Ümmühan Anar - Dr. Özgün Karaca

Sipariş vermekte zorlanıyorsanız telefonla sipariş: 0532 705 0780 Sabit: 0212 295 4827