Bak Ben Neler Yaptım - Mobil Yapım Kitabı

Ürün Kodu : M097
45,00 TL

Bak Ben Neler Yaptım / Mobiller dosyamızda 28 adet mobil bulunmaktadır. Mobil dosyamızda , çocukların ilgisini çekecek estetik çizimlerle hazırlanan, canlı renklerin kullanıldığı figürlere yer verilmiştir. Artık materyallerle süslemeye uygundur.

Mobiller, sınıf çalışmalarında proje çalışması olarak kullanılabilir.

Bak Ben Neler Yaptım / Mobiller dosyasının hazırlanmasında;
* Çocukların yaşları, gelişim düzeyleri, ilgi alanları dikkate alınmıştır.
* Çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecek şekilde artık materyallerle özgürce süsleme yapabilecekleri etkinliklere yer verilmiştir.
* Çalışmalar örnek olarak süslenmiş ancak bu örnekler çocukların yaratıcıklarını ve hayal güçlerini kısıtlamamak için çalışma sayfalarına konmamıştır.
* Görsellerin çocukların sempati duyabileceği, beğeneceği, estetik özelikleri de olan nesnelerden seçilmesine özen gösterilmiştir.

Bak Ben Neler Yaptım / Mobiller dosyası, okul öncesi öğrencilerinin yanı sıra Kız Meslek Liselerinde okuyan Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerine, öğretmen adaylarına, özel eğitim kurumlarına, ilköğretim okullarının görsel sanat derslerine, çeşitli proje çalışmalarında öğrenci ve öğretmenlere kaynak olabilecek bir ürün grubudur.

Hazırlayanlar: Ümmühan Anar - Dr. Özgün Karaca

Okul öncesi eğitiminde maskeler, kuklalar, mobiller ve taçlar farklı amaçlarla (sanat çalışmaları, hikâye anlatımı, serbest zaman etkinlikleri, özel gün gösterileri, yılsonu etkinlikleri vb.) ve etkinliklerle yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bak Ben Neler Yaptım dosyalarının hazırlanmasında;

- Çocukların yaşları, gelişim düzeyleri, ilgi alanları dikkate alınmıştır.

- Çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecek şekilde artık materyallerle özgürce süsleme yapabilecekleri etkinliklere yer verilmiştir.

- Çalışmalar örnek olarak süslenmiş ancak bu örnekler çocukların yaratıcıklarını ve hayal güçlerini kısıtlamamak için çalışma sayfalarına konmamıştır.

- Görsellerin çocukların sempati duyabileceği, beğeneceği, estetik özelikleri de olan nesnelerden seçilmesine özen gösterilmiştir.

- Mobillerde canlı renkler kullanılmıştır. Ancak artık materyallerle süslendiğinde daha orijinal sınıf ve oda süslemeleri ortaya çıkacaktır.

Sipariş vermekte zorlanıyorsanız telefonla sipariş: 0532 705 0780 Sabit: 0212 295 4827